Spolupráca

Zaujali sme Vás? Môžeme spolupracovať.

Cieľom značky Biel finančnej služby je priniesť na slovenský finančný trh kvalitnú finančnú službu pre každého. Dopyt firiem a domácností po finančných službách uspokojujeme rozširovaním obchodných miest ako aj rozširovaním možností vybavenia požiadaviek klienta on-line službami. 

SYMBOL PARTNERSTVA A ROVNOCENNOSTI

Odznak značky Biel finančné služby

V sebe nesie symboliku rovnocennosti a partnerstva medzi klientom a jeho agentom ako aj medzi agentmi navzájom a v tomto duchu sa nadväzujú nové partnerstvá a spolupráce. Organizačný tím značky BFS dohliada nad tým, aby ponúkané služby boli vykonávané jednotne a v súlade s Etickým kódexom. Dobrá mienka o spoločnosti je našou vizitkou a zodpovednosťou dodržiavať pravidlá.

KDE JE VÔĽA, TAM JE CESTA

Ponúkame 5 spôsobov spolupráce

Chcem sa stať klientom

Chcem ponuku finančnej služby

Chcem sa stať agentom

Chcem získať licenciu značky Biel finančné služby

Chcem sa stať obchodným partnerom

Som realitná kancelária

Chcem Vás odporúčať

Poznám ľudí, ktorí by ocenili kvalitnú finančnú službu

Chcem sa podieľať na vývoji

Biel finančné služby vyvíja softvérové riešenia pre efektívnejšiu analýzu finančného trhu, systematizáciu procesov, a zjednodušenie administratívy vo finančných službách.

ZÍSKAVAME VŠETCI

Dôvody prečo s nami spolupracovať

Administratívna podpora​

Pracovať s nami, znamená mať poriadok v papieroch. Jednoduchý systém, ktorý jednotne používame ti spríjemní administratívnu činnosť vo financiách.

Informačná podpora

Postup pri uzatváraní obchodu s klientom je riadený systémovo. Informácie máme vždy čerstvé a poruke. V hlavách držíme len potreby klienta, v telefónoch informácie z trhu.

Softvérová podpora

Automatické vypĺňanie tlačív a žiadosti, alebo porovnávače cien poistení a úrokových sadzieb sú softvérové riešenia s ktorými ťa práca vo financiách začne baviť.

Obchodná podpora

Nemať klienta nepoznáme. Naše distribučné kanály zabezpečujú stabilný prísun klientov. Nováčik sa u nás učí v praxi od profesionálov na prípadoch reálnych klientov.

JASNE DEFINOVANÉ PRIORITY

Etický kódex značky Biel finančné služby

TÍM BIEL FINANČNÉ SLUŽBY

Dohodnite si s nami stretnutie

Infolinka: +421 918 911 524
Spolupráca: +421 905 660 887‬

My Vám napíšeme späť